ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Zajišťujeme pravidelné, ale i jednorázové úklidy, kanceláří, firem, administrativních budov, bytů a rodinných domů. Úklidové služby probíhají dle harmonogramu na přání zákazníka.

Rozsah činnosti úklidových služeb

Denně, 1x týdně, 1x měsíčně, 1x za tři měsíce, 1x za šest měsíců

Denně: Vyprázdnění nádob na odpadky, vyprázdnění popelníků, výměna sáčků v nádobách na odpad, přesun odpadu na určené místo. Setření prachu z rovných ploch a nábytku, vysátí pochůzných ploch koberců, setření podlahových ploch popř. schodišť. Urovnání židlí. Doplnění hygienických náplní.

1x týdně: Vymývání popelníků. Setření prachu z rovných ploch a nábytku. Setření prachu z okních parapetů. Vysátí všech ploch koberců. Setření podlahových ploch popř. schodišť. Vyleštění ploch zrcadel. Dezinfekce: klik dveří, madel nábytku, omytí krytů vypínačů a zásuvek.

1x měsíčně: Kompletní odstranění prachu: topná tělesa, meziokní parapety atd. Vlhké setření rovných ploch a nábytku. Omývání a leštění prosklených ploch dveří, leštění zrcadel. Dezinfekce podlahových ploch. Vymývání nádob na odpad dezinfekčním přípravkem.

1x za tři měsíce: Stírání prachu z vodorovných ploch nábytku nad 1,5 m. Vlhké stírání vnějších ploch dřevěného nábytku včetně navoskování. Vlhké setření vnějších ploch plastového nábytku a vyleštění. Čištění a konzervace včetně leštění kovových klik a úchytů. Čištění skvrn ploch koberců.

1x za šest měsíců: Dezinfekce vnějších omyvatelných povrchů. Mytí oken. Mytí ostatních prosklených ploch. Čištění žaluzií. Čištění koberců mokrou metodou. Čištění světel. Praní záclon.

Úklid bytových domů

Zajišťujeme profesionální úklid bytových domů, činžovních i panelových domů.Jsme Vám k dispozici 365 dní v roce, 24 hodin denně.

Úklid administrativních budov

Zajišťujeme denní i noční úklidy v administrativních budovách. Úklid probíhá dle harmonogramu na přání zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu služeb.

Úklid kanceláří

Udržované a čisté kanceláře jsou vizitkou každé firmy. Postaráme se o dokonalý úklid a čistotu Vaší kanceláře.

Úklid domácností

Postaráme se o běžný úklid Vašich domácností a perfektní generální úklid bytů a rodinných domů. V období před svátky provádíme jednorázové i pravidelné úklidy.